Uluslararası İş Ödülleri
Uluslararası İş Ödülleri

Uluslararası İş Ödülleri

 
Uluslararası İş Ödülleri

Enerji sektörünün öncü Kuruluşu BOTAŞ, 2021 yılında da dünyada, Türkiye’yi gururla temsil ediyor. 2020 yılında farklı kategorilerde aldığı 12 uluslararası ödülle ülkemizi gururlandıran Kuruluşumuz, devlerin yarıştığı arenada 2021 yılında da uluslararası ödüller kazanmaya devam ediyor.

Dünyanın dört bir yanından önde gelen şirketlerin farklı alanlardaki projeleriyle aday oldukları Stevie Uluslararası İş Ödülleri'nde Kuruluşumuz 2 ödülün sahibi oldu.

Stevie Uluslararası İş Ödülleri Sahiplerini Buldu

2002 yılından itibaren düzenlenen Stevie Ödülleri, 6 ana kategori ve farklı alt kategorilerde ödüllerin verildiği dünyanın en prestijli iş ödülleri arasında anılıyor. Ana kategorilerden biri olan “Uluslararası İş Ödülleri’’ (International Business Awards) dünya çapındaki kurumların projelerine açık olup her yıl 60'tan fazla ülkenin katılımıyla gerçekleşiyor.

Stevie Awards tarafından bu yıl 18. kez düzenlenen 2021 Stevie Uluslararası İş Ödülleri sahiplerini buldu. Enerji sektörünün marka ismi BOTAŞ, dünya çapında şirket ve profesyonellerin başarılarını ödüllendiren Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nden aldığı 2 ödülle, uluslararası platformlarda ülkemizi bir kez daha gururlandırdı.

BOTAŞ Gümüş ve Bronz Ödüle Layık Görüldü

"İş Dünyasının Oscarları" olarak kabul edilen Stevie Uluslararası İş Ödülleri’ne 2021 yılında 65 ülkeden 3.700’den fazla başvuru yapıldı. BOTAŞ Çevresel İyi Uygulamalarıyla; Yılın Sağlık, Emniyet ve Çevre Programı kategorisinde Gümüş Ödül, BOTAŞ Gelişim Akademisi’yle; İnsan Kaynaklarında Başarı kategorisinde Bronz Ödül’e layık görüldü.