Uluslararası İş Güvenliği Ödülü
Uluslararası İş Güvenliği Ödülü

Uluslararası İş Güvenliği Ödülü

 
Uluslararası İş Güvenliği Ödülü

BOTAŞ iş sağlığı ve güvenliği yönünden en güvenli kuruluş olmayı, ulusal ve uluslararası piyasada sağlık, güvenlik ve refah konularına verdiği önemi faaliyetlerinde ortaya koymayı ve her zaman daha iyi düzeye taşımayı öncelikli olarak hedeflemektedir.

En Güvenli Kuruluş Olma”  hedefi yolunda emin adımlarla ilerleyen BOTAŞ, dünyanın en prestijli ödülleri arasında gösterilen, 2020 yılında 62’ncisi düzenlenen Uluslararası İş Güvenliği Ödülünü (International Safety Awards) kazanarak iş sağlığı ve güvenliğine verdiği önemi bir kez daha kanıtlamış ve dünyanın ve ülkemizin örnek kuruluşları arasında yerini almıştır.

Kuruluşumuz 2021 yılında 63. kez düzenlenen ve iş sağlığı ve güvenliği sektörünün ilk ve en prestijli ödülü olan “Uluslararası İş Güvenliği Ödülüne”  bir kez daha layık görülerek bu alandaki başarısını uluslararası düzeyde de tescil ettirmiştir. 

2022 Yılında da En Güvenli Kuruluş BOTAŞ

Uluslararası iş güvenliği alanında sektörün en prestijli ödülü olan ve British Safety Council tarafından verilen Uluslararası İş Güvenliği Ödülüne, BOTAŞ 2022 yılında bir kez daha layık görüldü. İş sağlığı ve güvenliği alanında yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren BOTAŞ, Uluslararası İş Güvenliği Ödülüne bu yıl bir kez daha layık görülerek bu alandaki başarısının devamlılığını sağladı.

İş sağlığı ve güvenliği uygulamalarımızla 39 ülkeden 600’ün üzerinde firmanın değerlendirildiği Uluslararası İş Güvenliği Ödülleri’nde “Merit” kategorisinde ödül almanın haklı gururunu yaşıyoruz.