Haberler

BOTAŞ'tan Çocuklara Armağan

 

Ülkemizin her noktasına kesintisiz gaz arzı sağlayarak enerji arz güvenliğinin teminatı olan Kuruluşumuz, milletimizin her ferdine ulaşma gayretiyle sosyal sorumluluk projelerini de ardı ardına hayata geçiriyor. Bu çerçevede Kuruluş olarak geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın eğitimine destek olmaya ve geleceğin inşasına katkı sağlamaya azim ve özveri ile devam ediyoruz.

İstanbul’un İlk Masal Okulu BOTAŞ’tan

Silivri’nin Yolçatı köyünde bulunan atıl durumdaki ilkokul, Silivri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortak yürütülen proje kapsamında Anadolu Masal Okulu’na dönüştürüldü. İstanbul’da ilk masal okulu olma özelliğini de taşıyan Silivri Anadolu Masal Okulu, BOTAŞ’ın katkılarıyla hayata geçirildi.

Bakan Selçuk’tan BOTAŞ’a Teşekkür

Silivri Anadolu Masal Okulu açılışı Milli Eğitim Bakanı Ziya SELÇUK tarafından gerçekleştirildi. Bakan Ziya SELÇUK, açılışta yapmış olduğu konuşmasında destek için Kuruluşumuza teşekkürlerini ifade ederek Silivri İşletme Müdürü Erkan AKBAŞ’a BOTAŞ adına teşekkür plaketi takdim etti.

BOTAŞ olarak çevre ve insan odaklı yürütülen projelerle, milletimiz için katma değer üreterek eğitime destek vermeye ve geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.

Tarih: 17/7/2021