Haberler

BOTAŞ Ailesinden Dev Yardım

 

6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen Kahramanmaraş merkezli büyük depremler sonrası, yaşanan afetin yaralarını bir nebze olsun sarabilmek ve afet bölgelerinde yaşayan vatandaşlarımıza yardımcı olmak için seferber olan BOTAŞ, tüm çalışanları ile birlikte tek yürek oldu.

Tüm bu süreçte yapılan yardımların devamlılığının esas olduğu düşüncesinden hareketle örnek bir davranış sergileyen BOTAŞ çalışanları, bölgedeki ihtiyaçlar için ilk günden itibaren seferber oldu.  Asrın felaketinde vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının giderilmesi için BOTAŞ personelinin gönüllü desteği ile toplanan yardımlar 22 Mayıs 2023 tarihinde AFAD Başkanlığında, AFAD Deprem ve Risk Azaltma Genel Müdürü Orhan TATAR’a teslim edildi.

Ülkemizin ve milletimizin tecrübe ettiği bu zor günlerde enerjide istikrar sağlayarak ülkemize can damarı olan BOTAŞ, yüksek dayanışma ruhu ile vatandaşlarımızın da her zaman yanında oldu. Dün olduğu gibi bugün ve yarın da depremzedelerin yanında olacak BOTAŞ ailemizin her bir ferdine teşekkür ediyoruz.

Asrın felaketi olarak adlandırılan büyük depremler sonrası benzeri felaketlerin bir daha yaşanmaması temennisiyle hayatını kaybeden vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet diliyoruz.

Tarih: 24/5/2023